Apie Finsys

Nuosavas verslas yra itin atsakingas ir nemažai jėgų reikalaujantis darbas. Tam, kad jį palengvintume – dirbame mes, Finsys.lt komanda. Esame pasiryžę perimti visus su biurokratija susijusius rūpesčius – tam, kad galėtumėte daugiau laiko skirti savo verslo idėjoms bei jų įgyvendinimui.

Finsys.lt pagrindinės veiklos kryptys yra įmonių steigimas, buhalterinė apskaita bei personalo valdymas. Įmonės vertybes sudaro trys komponentai: aukšta teikiamų paslaugų kokybė, veiksmingi problemų sprendimų būdai bei atsakomybė už atliktą darbą. Finsys.lt pagrindinis tikslas yra padėti ne tik pradėti, bet ir plėtoti nuosavą verslą Lietuvoje. Mūsų klientai – savimi pasitikintys, visada savo tikslą pasiekiantys žmonės, pačioje pradžioje nepabūgę galimų sunkumų, šiandien turintys nuosavą įmonę, o ateityje – efektyvų bei pelną nešantį verslą.

Nebijome iššūkių – atkakliai siekiame, kad klientai liktų patenkinti mūsų darbu, kad ir kokią užduotį bandytume atlikti. Esame savo srities profesionalai ir be jokio vargo tai įrodysime!